Senior i samolot

Dzisiejsi seniorzy nie tylko korzystają z dobrodziejstw internetu, ale są również mobilni. Z jednej strony mają dostęp co coraz lepiej rozwiniętych i zorganizowanych środków transportu, z drugiej strony ich dzieci i wnuki często decydują się na emigrację do innego kraju. Aby podtrzymać osobisty kontakt oraz umocnić więzi rodzinne, dziadkowie pakują walizkę i wyruszają w odwiedziny.
Pozostaje wybrać, samochód, pociąg czy samolot? Ta ostatnia opcja ma coraz więcej zwolenników w najstarszej grupie wiekowej. Podróż jest najkrótsza a ceny biletów bardzo atrakcyjne. Szczególnie, jeśli kupi się je w promocji. W tym miejscu przedstawiamy Państwu stronę Why Not Fly
Jest to wyszukiwarka najkorzystniejszych połączeń lotniczych, zarówno pod względem ceny biletów jak i dogodności połączeń. Oprócz lotu można przez nią zarezerwować również hotel. Młodzi na dorobku, nie zawsze mają do dyspozycji pokój gościnny, dlatego warto rozważyć wynajęcie hotelu. W dzień można cieszyć się swoim towarzystwem do woli, w nocy dziadkowie odpoczną od rozbrykanych wnucząt a Młodzi również będą nieskrępowani we własnym domu.
Dzięki takiemu rozwiązaniu wizyty rodziców czy teściów będą oczekiwane i mile wspominane przez wszystkie strony.