Senior i seks

W naszym społeczeństwie seks seniorów to wciąż temat tabu. Zupełnie, jakby ta aktywność była zarezerwowana dla pięknych i młodych. Media pomijają seksualność osób spoza tego kręgu zupełnie niesłusznie. Zarówno osoby starsze jak i niepełnosprawne mają podobne potrzeby i pragnienia jak inni.
W wieku 50+, 60+, 70+ seks sprawia taką samą (a zdaniem niektórych osób jeszcze większą) przyjemność jak wcześniej. Seniorzy zwykle mają ustabilizowaną sytuację mieszkaniową, partnera, przez lata doskonale poznali potrzeby swojego ciała i sposoby dostarczenia mu rozkoszy. Niestety ciała nie są już tak sprawne jak wcześniej i mimo podniecenia mężczyźni mogą narzekać na brak (lub zbyt słaby) wzwód a kobiety na suchość pochwy. 
Nauka i medycyna na szczęście mają remedium na takie problemy. Mężczyźni mogą wybierać wśród szerokiej gamy środków wzmacniających potencję, na suchość pochwy natomiast jest duży wybór lubrykantów. 

Dostępność tego typu środków to jedno, zakup w aptece to drugie. Nie każdy ma na tyle odwagi, żeby osobiście iść do apteki po taki produkt. Na to też jest sposób - zakupy przez internet. Przesyłki są pakowane w dyskretne koperty lub kartony, jak zwykłe listy czy paczki. Czasem tylko jest logo apteki na opakowaniu, ale to w żaden sposób nie zdradza jej zawartości.
W zakładce ZDROWIE udostępniamy listę sprawdzonych przez nas aptek, którym można zaufać.
Lubrykanty są stosowane miejscowo, ale przed zażyciem doustnych środków wspomagających, należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą działanie danego produktu i jego ewentualne interakcje z innymi przyjmowanymi lekami.
Drodzy Seniorzy, korzystajcie z życia pełnymi garściami i nie dajcie sobie wmówić, że to już nie dla Was lub że nie wypada. To Wasze ciała i Wasza przyjemność!