Senior i telefon

Telefon - kiedyś przedmiot marzeń, dziś większość z nas ma zarówno telefon stacjonarny jak i komórkowy. Producenci prześcigają się w miniaturyzacji kolejnych modeli, w dodawaniu do nich kolejnych funkcji, jednak nie wszyscy pamiętają o starszych użytkownikach tych urządzeń. Osoby te często mają osłabiony wiekiem wzrok i wcale nie potrzebują najnowszych aplikacji. Dla nich najważniejsze jest wygodne korzystanie z telefonu. Tym oczekiwaniom sprosta na pewno ten model:
W zestawie ma zarówno tradycyjny telefon przewodowy jak i wygodną, bezprzewodową słuchawkę. Oba aparaty mają duże, czytelne przyciski oraz funkcje szybkiego wybierania - klawisze, pod którymi można zakodować wybranie całego numeru np. do bliskiej osoby lub lekarza.
Poza zaletami płynącymi z samej budowy aparatu, jest możliwość kupienia go po znacznie obniżonej cenie - w outlecie agd. Sprzedawane tam są końcówki serii ze sklepów, sprzęty powystawowe, bądź posiadające lekkie uszkodzenia (najczęściej wizualne - ryski lub obtarcia, brak oryginalnego kartonu), nie mające wpływu na prawidłowe funkcjonowanie urządzenia.
Zainteresowanych innymi sprzętami dostępnymi w niższej, atrakcyjnej cenie, zapraszamy do odwiedzenia strony: