Pozbądź się krępujących problemów intymnych

Problem dolegliwości i dyskomfortu w obszarze okolic intymnych dotyczy kobiet w różnym wieku i na różnym etapie życia. Ginekologia estetyczna, choć nie powinna, nadal jest tematem tabu. A przecież niezależnie od tego, czy jesteś młodą mamą czy dojrzałą kobietą w okresie przekwitania możesz być szczęśliwa i zadbać o swój komfort intymny dzięki nowym, nieinwazyjnym zabiegom laserem MonaLisa Touch.

Trudny czas przekwitania
Menopauza związana ze zmianami hormonalnymi kobiety to niezwykle trudny okres przemian. Mogą mu towarzyszyć pojawiające się nagle duszności, napady gorąca, nadmierna potliwość, wrażenie ciągłego przemęczenia czy bezsenność. W tym okresie pojawiają się też znaczące zmiany w sferze intymnej – kobiety często skarżą się na odczuwalne uczucie suchości oraz utratę elastyczności pochwy, które są spowodowane spadkiem produkcji estrogenu. Objawy te znacznie obniżają jakość życia codziennego i intymnego, a nietrzymanie moczu staje się wręcz problemem powszechnym wśród dojrzałych kobiet.
Zrób to dla siebie
Poprawę jakości życia i sfery intymnej kobiety w każdym wieku umożliwiają nowoczesne zabiegi laserem MonaLisa Touch. Dzięki jego działaniu poprawia się elastyczność i nawilżenie pochwy, co niweluje ból odczuwany podczas stosunku. Zabiegi normują także fizjologiczne pH oraz florę bakteryjną pochwy i zmniejszają podatność na zakażenia i mikrourazy w obrębie dróg rodnych.
„Wykorzystanie lasera pozwala zniwelować nieprzyjemne uczucie suchości, pieczenia i świądu oraz poprzez wzmocnienie ścian pochwy i obszaru ujścia cewki moczowej wspomaga leczenie nietrzymania moczu – podkreśla lek. med. Agnieszka Kurczuk-Powolny, ginekolog, Szpital LUX MED Puławska.
Zabieg z wykorzystaniem MonaLisa Touch trwa około 20 min i jest praktycznie bezbolesny, a może w znacznym stopniu rozwiązać takie problemy intymne kobiety, które uniemożliwiają czerpanie z życia pełnej radości. Więcej informacjo o zabiegach: http://www.luxmed.pl/szpital/niezbednik/ginekologia-/laser-ginekologiczny-monalisa-touch-nietrzymanie-moczu.html