Zapraszamy na bezpłatne konsultacje dotyczące leczenia chrapaniaChrapanie spędza Ci sen z powiek? Twój partner chrapie i nie daje Ci spać? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji dotyczącej leczenia chrapania – 14 lutego w Szpitalu LUX MED w Warszawie.

Wiesz jak skutecznie wyeliminować problem chrapania? Wszystkie wypróbowane przez Ciebie sposoby zawiodły? Sprawdź, jak działa radiochirurgiczna metoda leczenia chrapania lub na czym polega zabieg Pillar i śpij spokojnie.

Z chrapaniem mamy do czynienia, kiedy miękkie tkanki w obrębie dróg oddechowych rozluźniają się podczas snu i zaczynają drgać pod wpływem przepływającego powietrza. Do występowania chrapania mogą się przyczyniać także język, języczek i migdałki podniebienne.

Jeśli chrapiesz głośno i często, zabieg radiochirurgiczny lub wszczepienie implantów Pillar, usztywniających podniebienie miękkie, może być najlepszym sposobem na rozwiązanie Twojego problemu. Podczas wstępnej konsultacji z laryngologiem, rozpoczynającej leczenie, dowiesz się, czy jesteś odpowiednim kandydatem do przeprowadzania zabiegu przy użyciu tej metody. Przyjdź na konsultację z laryngologiem i poznaj nowoczesne metody leczenia.

W sobotę 14 lutego 2015 r. w godzinach 09:00-12.00 każda osoba zainteresowana tematyką leczenia chrapania będzie mogła zaczerpnąć nieodpłatnej porady lekarza specjalisty w Szpitalu LUX MED, przy ul. Puławskiej 455 na warszawskim Ursynowie. Indywidualnych konsultacji będzie udzielał lek. med. Maciej Wrona, laryngolog, zajmujący się leczeniem chrapania i bezdechu sennego.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 13.02.2015 r. pod adresem mailowym callcenter.szpital@luxmed.pl. Podczas zapisów prosimy o podanie numeru kontaktowego oraz numeru PESEL. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pamiętaj: niezakłócony, odpowiednio długi sen ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zachowanie dobrej kondycji. Regularne niewysypianie się może źle wpłynąć na Twoje zdrowie!

Zapraszamy na konsultacje!