Redox - żywa woda

Nie od dziś wiadomo, że spożywanie zdrowej wody jest podstawą w świadomym i racjonalnym odżywianiu. Kiedy decydujemy się bardziej zwracać uwagę na to, co jemy i pijemy, ważne jest wybieranie najlepszych produktów. Jednym z takich, zdrowych w pełni napojów jest woda Redox.  
http://webep1.com/Zobacz/To?a=8033&mp=2161&r=Lw2
Cena za jedną saszetkę Wody Redox to 3,53 zł.

Woda Redox jest nazywana żywą wodą alkaliczną. Pochodzi z głębinowego ujęcia na Kaszubach, jednym z najczystszych regionów w Polsce. Jest wytwarzana w wielogodzinnym procesie jonizacji i zamykana w szczelnym, specjalnym opakowaniu, które daje gwarancję zachowania jej właściwości. Picie wody Redox zapobiega zakwaszeniu organizmu, powstającemu po spożyciu wysoko przetworzonej żywności, słodyczy, napojów słodzonych czy alkoholu. Dodatkowo neutralizuje wolne rodniki z pożywienia.

Jonizacja alkalizująca jest znaną, japońską techniką produkującą zdrową, alkaliczną wodę oraz wodę kwaśną. Z jednego litra wody uzyskuje się pół litra pełnowartościowego, doskonale czystego napoju. Jego jakość cechuje optymalna zawartość składników mineralnych, idealna struktura oraz pH o wartości 9,5. Dzięki temu woda Redox jest orzeźwiająca, ma smak dający wrażenie miękkości i lekkości. Doskonale gasi pragnienie, szczególnie po schłodzeniu. Jednorazowe opakowania, w których sprzedawana jest woda Redox, to specjalnie zaprojektowane, posiadające atest saszetki, chroniące przed dostępem światła i powietrza. Jest to konieczne, aby napój zachował swoje cenne właściwości.

Pojemność opakowania jest niewielka, to 240 ml, akurat na jedno spożycie. Po otwarciu woda Redox traci swoje właściwości po około 30 minutach, można ewentualnie wycisnąć powietrze z saszetki i mocno zakręcić nakrętkę. Napój przechowujemy w chłodnym (do ok.16 stopni Celsjusza) miejscu, bez dostępu do słońca i urządzeń wydzielających ciepło i emitujących pole magnetyczne.
 
Aby w pełni docenić dobroczynne działanie wody alkalicznej na nasz organizm, należy pić ją systematycznie, do dwóch saszetek dziennie, około 15 minut przed jedzeniem lub półtorej godziny po jedzeniu. Spożywana po treningu lub po zbyt dużym posiłku, doskonale nawodni organizm, pomoże także po wypiciu dużej ilości alkoholu. Dzięki niewielkiemu opakowaniu łatwo ją mieć przy sobie w każdej sytuacji, nie zajmie dużo miejsca i nie obciąży torebki czy plecaka. Dodatkowo wodę Redox warto wykorzystać do zmywania makijażu lub tylko mycia twarzy. Skóra jest wtedy nawilżona i zrelaksowana, uczucie świeżości na twarzy utrzymuje się długo, jak po najlepszych kosmetykach do demakijażu. Dzięki temu, że woda Redox nie posiada żadnych dodatków słodzących, uzdatniających, smakowych, jest w pełni naturalna.

Działanie przeciwutleniające żywej wody alkalicznej jest bardzo cenne. Organizm pobiera mnóstwo wolnych rodników, czy to w procesach trawiennych, czy poprzez oddychanie. W nadmiarze mają one zły wpływ na komórki ciała, a także na strukturę DNA. Dlatego ważne jest, aby dostarczyć do tkanek substancji antyoksydacyjnych, czyli nawadniać je odpowiednio, na przykład za pomocą wody Redox. Dzięki swojej strukturze, jest ona w stanie szybko przeniknąć do komórek ludzkiego ciała. Produkcja żywej wody alkalicznej Redox odbywa się na bieżąco, w miarę zapotrzebowania klientów. To bardzo ważne ze względu na zachowanie jej właściwości. Po zamknięciu w opakowaniu napój przez okres około sześciu miesięcy powoli traci alkaliczność. Optymalny jest zakup zapasu wody Redox na miesiąc lub dwa. Wtedy mamy pewność wyjątkowych właściwości napoju, które redukują się z upływem czasu, tak jak w innych produktach spożywczych.

Alkaliczna woda Redox może być stosowana przez każdego, dorosłych, dzieci i osoby starsze. Jest doskonałym zamiennikiem kawy, herbaty, konserwowanych soków, napoi energetycznych. Jest po prostu idealna w każdej sytuacji. Zapraszamy na stronę sklepu - KLIK.