Jak pokonać schody we własnym domu? Od tego jest Bruno Elan - krzesełko schodowe

Jak pokonać schody we własnym domu, kiedy sił już coraz mniej i zdrowie szwankuje? Od tego jest Bruno Elan - krzesełko schodowe.

Bruno Elan to bezpieczeństwo i wygoda w Twoim domu. Jako jedyne urządzenie tego typu na polskim rynku ma regulację wysokości siedziska, co pozwala optymalnie dopasować je do wzrostu użytkownika, a tym samym zmaksymalizować komfort jazdy. Dzięki innowacyjnemu systemowi zasilania ma także nieograniczoną długość toru jezdnego. Może być zamontowane na prostych schodach o dowolnej długości biegu. 
Pionowy kształt szyny sprawia, że tor jezdny jest również najwęższy, tym samym krzesełko zajmuje najmniej miejsca na schodach, w porównaniu do innych urządzeń tego typu, dostępnych na rynku.


Ponadto, krzesło schodowe Bruno Elan standardowo wyposażone jest w składane siedzisko, podnóżek i podłokietniki, pas bezpieczeństwa oraz szereg czujników bezpieczeństwa. Dzięki temu nie blokuje światła schodów pozostałym domownikom, a także bezpiecznie zatrzyma się, gdy napotka na przeszkodę, czy to na schodach, czy na torze jezdnym.  
Jest łatwe w utrzymaniu czystości, system zębatek znajduje się pod szyną, a nie jak w innych modelach na szynie. Dzięki temu nie zbiera się na nich kurz, sierść psa czy kota. Wystarczy przetrzeć krzesełko i tor jezdny wilgotną szmatką. 

Dzięki wbudowanym akumulatorom, działa nawet podczas przerw w dostawie prądu. 
Jest sterowane podłokietnikiem lub zdalnie pilotem. W zestawie są 2 piloty. Pozwala to na korzystanie z urządzenia kilku osobom, zarówno z dolnej, jak i z górnej kondygnacji.
Obracane siedzisko ułatwia wsiadanie i zsiadanie z urządzenia.
Urządzenie ma udźwig 136 kg.
Przed zakupem można wypróbować je w stacjonarnym sklepie: ul. 1 Maja 5 a, 46-034 Pokój